5 skäl att välja Pentax

Izvēlēties sistēmkameru ir liels un svarīgs lēmums vairumam no mums.
Kamerai jābūt tik labai un ērtai, lai to vienmēr gribētu ņemt līdzi.
Te esam uzskaitījuši dažas no funkcijām, kas padara Pentax par perfektu partneri.

1 Izturīga un pret laikapstākļiem izturīga konstrukcija

Ja izmantojat pret laikapstākļiem izturīgu Pentax modeli, varat nebaidīties ņemt kameru līdzi lietus laikā vai putekļainā vidē.Vairums Pentax kameru, objektīvu un zibspuldžu ir izturīgas pret laikapstākļiem un tos var izmantot sliktos laikapstākļos,

2 Pentax piedāvā plašāko APS-C objektīvu klāstu

Antal objektiv konstruerade för APS-C

Vispopulārākais sensora izmērs spoguļkamerās ir APS-C. Ar šīm kamerām var izmantot divus maināmo objektīvu pilnizmēra sensoriem izstrādātus objektīvu veidus un īpaši APS-C izstrādātus objektīvus.

Objektīvi, kas izstrādāti, lai darbotos pilnā formātā, parasti ir lielāki, smagāki un dārgāki.Protams, nereti nevēlaties lielu un lētu objektīvu, bet ar tikpat augstu kvalitāti — tādā gadījumā Pentax var piedāvāt plašāko izvēli.Piedāvājam visu no zivsacs līdz garajiem teleobjektīviem un makroobjektīviem ar fiksētiem fokālajiem attālumiem, kā arī plašu tālummaiņas objektīvu klāstu.

3 Kompakti un ērti maināmie objektīvi

Utbytbara objektiv

Sistēmkameras priekšrocība ir iespēja izvēlēties piemērotu objektīvu (fokālo attālumu) atbilstīgi motīvam.Tādējādi ir jānēsā līdzi vairāki objektīvi, bet nēsāt smagumus nav nekas patīkams.

Tā kā Pentax ir izstrādājis sistēmu, kurā attēla stabilizēšana ir iebūvēta kameras korpusā, šim mehānismam nav jābūt katrā atsevišķā objektīvā.Apvienojumā ar plašo APS-C objektīvu klāstu tas nosaka, ka parastais Pentax aprīkojums sver mazāk nekā līdzīgs konkurentu aprīkojums.

4 Izveidojiet savu sistēmkameru iecienītajās krāsās

color variations

Vairākiem Pentax modeļiem ir iespēja izveidot un pasūtīt kameras vairākās krāsu kombinācijās.Izveidojiet savu kameru šeit vietnē, pierakstiet īpašo krāsu kodu.To iesniedziet savam PENTAX pārdevējam, kad pasūtināt kameru.

5 Attēla stabilizēšana iebūvēta visos Pentax modeļos

shake reduction

Tā kā attēla stabilizēšana iebūvēta visās Pentax kamerās, jums nav katru reizi, kad pērkat objektīvu, jāmaksā par šo funkciju.Attēla stabilizēšana darbojas kopā ar visiem Pentax objektīviem neatkarīgi no to vecuma.Ja ir attēla stabilizēšana, kameru var brīvi turēt rokā, izmantojot ekspozīcijas laiku, kas līdz 4 reizēm ilgāks nekā bez stabilizēšanas.

uz augšu