Par šo vietni

Šajā vietnē publicētie dokumenti

Šajā vietnē publicētie dokumenti un atbilstošie grafiskie materiāli var saturēt tehniskas vai tipogrāfiskas kļūdas.Informācija tiek pastāvīgi mainīta un atjaunināta bez iepriekšēja paziņojuma.

Šajā vietnē publicētā programmatūra, dokumenti un pakalpojumi.

Nekādā gadījumā uzņēmums PENTAX nav atbildīgs par netiešiem, izrietošiem vai cita veida zaudējumiem, kas radušies saistībā ar neiespējamību vai grūtībām izmantot datorus, informāciju vai aprīkojumu saistībā ar to, ka izmantota vai darbojusies šajā vietnē publicētā programmatūra, dokumenti vai pakalpojumi.

Šajā vietnē publicētās saites

Vietnē ir saites, kas aizved uz citām vietnēm.Vietnes, uz kurām ved saites, nekontrolē uzņēmums PENTAX, tāpēc PENTAX nav atbildīgs par tādu vietņu saturu.PENTAX piedāvā šīs saites, lai būtu vieglāk piekļūt attiecīgajām vietnēm, bet saites piedāvāšana nenozīmē, ka PENTAX kādā veidā apstiprina attiecīgo vietni.

Informācija par sīkfailiem

Šajā vietnē ir sīkfaili.Sīkfails ir neliels datu fails, kas nereti ietver anonīmu un unikālu identificēšanu un kas tiek nosūtīts uz jūsu tīmekļa pārlūku no tīmekļa servera un tiek saglabāts jūsu datora cietajā diskā.Tos izmanto, lai iegūtu pārskatu par mūsu vietnes apmeklētāju skaitu, un tas palīdz mums optimizēt tehnisko veiktspēju.

Jūs varat iestatīt savu pārlūku, lai tas pieņemtu sīkfailus, nepieņemtu sīkfailus vai lai tas paziņotu par sīkfaila pieņemšanu. Ja izvēlaties  nepieņemt sīkfailus, jūs nevarēsiet izmantot noteiktas mūsu vietnes daļas.

Sazinieties ar info at focusnordic dot se, ja jums ir jautājumi vai problēmas ar šo vietni.

uz augšu